İş yükünüz fazla, projeleriniz karmaşık mı?

Planlı gelişim ve büyümenin alt yapısı Focus PYS Proje Yönetim Sistemi ile projelerinizi eksiksiz, zamanında ve başarıyla tamamlayabilirsiniz.

Projelerinizi çok daha verimli yönetmenizi sağlayan Focus Pys Proje Yönetim Sistemi, karmaşık ve birbirine bağlı projeleri, kolay anlaşılır, izlenen ve kontrol edilen görevlere dönüştürür. Proje Yönetim Sistemi birden fazla proje aynı anda sorunsuzca yönetmenizi sağlar.

Proje yönetimi, belirli bir projeyi tamamlamak için şirketin insan kaynağını planlamayı ve organize etmeyi amaçlar.

Çoklu katılımcının görev aldığı projelerde; proje yönetim sistemini kullanmadan proje üyelerini takip etmek ve iletişimlerini yönetmek zor bir süreçtir. Proje yönetimi, projenin her aşamasının sorunsuz, zamanında ve belirlenen bütçeyi aşmadan bitirilmesini sağlar.

Projelerinizi daha verimli yönetin!

Web tabanlı Focus PYS Proje Yönetimi; kullanıcı odaklıdır. Birimler arası iletişim ve koordinasyonu sağlar.

- Focus Pys Yönetici ekranından sisteme giriş yapan proje lideri, ilk olarak Görev Listesi ekranından projeyi belirler, başlangıç ve bitiş tarihlerini oluşturur.

- Görev listesi ekranında kullanıcı, değerlendirme dönemini seçer, görüntülemek istediği projeyi filtreler ve ‘Excele Aktar’ butonunu kullanarak seçili projeyi excele aktarır.

- Proje lideri oluşturduğu projeye ‘Görev Oluştur’ özelliği ile alt görev oluşturur. Alt göreve ilişkin, başlangıç-bitiş tarihleri, ilgili departmanı ve personeli, görevin varsa bağlantılı olduğu Önceki ve Sonraki Görevleri seçer.

- Görev atanan personele bildirim ve e-posta gönderilir.

- Proje lideri, Faaliyet Bilgisi Ekle, özelliğini kullanarak, Görev Faaliyeti Ekranında görevin durumunu, çalışılıyor ya da tamamlandı olarak seçebilmekte, göreve ilişkin günlük faaliyetler yazılabilmektedir.

- Görevin tamamlanma durumu yüzde olarak Görev Faaliyeti Ekranında görünmektedir.

- Görev derecesi Düşük, Normal ve Yüksek olarak seçilebilmektedir.

- İşlemler menüsü özelliği sayesinde göreve ilişkin geçmiş bilgiler saklı tutulmaktadır.

- Düzenle butonu aracılığı ile oluşturulan proje ya da görevin, Başlangıç Tarihi, Bitiş Tarihi, Departman, Personel, Önceki Görev, Sonraki Görev seçenekleri üzerinde değişim ve düzenleme yapılabilmektedir.

- Proje ya da görev silme işlemi yalnızca proje yetkilisi tarafından yapılabilmektedir.

- Proje lideri, arşiv sekmesine ulaşarak daha önce silinen görevleri listeleyebilir, görevi aktif hale getirebilir.

- Görev Listesinde ve Zaman Çizelgesinde 'Değerlendirme Dönemi' özelliğini kullanarak geçmiş değerlendirme dönemlerinde oluşturulan proje görev ve sorumlu personel görüntülenebilir.

- Kendisine görev atanmış personel, belirlediği kullanıcı adı ve şifresiyle Focus Pys Personel ekranından sisteme giriş yapar.

- Personel bu ekranda kendisine atanmış görevleri görebilir, yeni görev oluşturabilir, faaliyet ekleyebilir ve günlük raporunu oluşturur.

- Yeni oluşturulan görevin durumu: Yeni, üzerinde çalışılan görevin durumu: Çalışılıyor, sonlandırılan görevin durumu da: Tamamlandı olarak görünecektir.

Gantt Şeması İle Zaman Çizelgeniz Hazır!

Gantt Şeması iş hayatında planlılığı sağlamaya yönelik grafik tasarımıdır. Planlanan projeler ve görevler gant şemasında detaylı olarak gösterilmektedir.

Focus PYS Proje Yönetim Sistemi zaman çizelgesi özelliklerini gelin beraber inceleyelim.

- Çizelge personele atanan görevlerin sıraya konulmuş ve grafiğe aktarılmış halidir.

- Proje ve görevler aylık ve haftalık görüntülenebilmektedir.

- Grafikte proje ve görevin üzerine gelirek başlangıç - bitiş tarihleri belirtilmektedir.

- Değerlendirme Dönemi ve Proje filtreleme özelliği mevcuttur. Böylece sadece seçilen dönem ve proje zaman çizelgesinde görüntülenecektir.

- Proje ve görevler PDF formatına dönüştürülebilir.

- Çizelge üzerinden Yeni Görev oluşturulabilir.

FOCUSPYS: Şimdiye kadar ki en kapsamlı Performans Sistemi

Hayaliniz de ki Performans, Proje ve Kalite Yönetimi, Hepsi bir arada. Hemen Ücretsiz deneyin!

ÜCRETSİZ DENE!
F